Minecraft PE 0.17.0.2 for Android

Eski güncellemelerden birine, yani Minecraft PE 0.17.0.2’ye adanmış başka bir makale  , bu sürüm tüm Android cihazlar için de kullanılabilir. Minecraft PE 0.17.0.2 hakkında özel olan neydi? İlk olarak, bu sürüme Son güncelleme adı verildi. Bu, çeteleri, patronu ve blokları ile yeni ve heyecan verici bir boyutla yeni bir güncellemedir.

Oyuncular Minecraft PE 0.17.0.2’de ne elde ettiler?

Minecraft PE 0.17.0.2 güncellemesi, Mojang stüdyosunun geliştiricilerinin oyunculara büyük miktarda ilginç ve büyüleyici içerik verdiği ve bu sürümün Apple TV için de yayınlandığı gerçeğiyle de biliniyor.

Her şeyden önce, birçoğu inşaat sırasında kesinlikle yararlı ve ilginç olan çok sayıda yeni bloktan memnun kaldı.

Minecraft PE 0.17.0.2 için Android

Yeni çeteler ve patron

Oyunda, aşağıda konuşacağımız yeni bir Patron ortaya çıktığını hatırlatıyoruz. Minecraft apk indir Mojang stüdyosunun geliştiricilerinin tüm ilgisi The End adlı yeni bir boyuta yönlendirildi. Oyuncunun bu boyutu bulması için uzun bir yol kat etmesi ve aynı zamanda önemli sayıda engelin üstesinden gelmesi gerekir.

Kısacası, oyuncu onu doğrudan Portal’a götüren bir Ender Gözü yaratmalıdır. Oradan yeni maceralarınız başlayacak ve sonunda sizi Ender Dragon’a götürecek.

Ender Dragon, yeni Minecraft Pocket Edition 0.17.0.2 güncellemesinin yeni ve belki de en önemli patronudur. Ender Ejderha ile savaşmak çok zor olacak, bu yüzden çok dikkatli olun.

Bu çetenin kendine özgü yetenekleri vardır. Bilmeniz gereken ilk ve belki de en önemli şey, saldırdığı şeydir, yani mor rengin ateş topu. Ayrıca ciddi yakın dövüş hasarlarına neden olabilir ve herhangi bir binayı yok edebilir. Bu çetenin itmesinden korkmaya değer. Neden korkmalısın? Çünkü bu itme oynatıcıyı uçuruma itebilir.

Sonun boyutu nedir? Birçok obsidyen kulesi ve üzerinde Ender Crystal bulunan bir adadır.

Oyuncu Ender Dragon’u yenerse, Outer Adaları’na maceraya atılma şansına sahip olacak.

Öğeler

Bu boyutta dolaşan oyuncu, Koro Tesisi olarak adlandırılan çok ilginç bir bitki bulabilir. Neden ilginç? Bu bitkide yetişen tohumlanmış Chorus meyvesi, oyuncu rastgele bir yere ışınlanacak.

Ayrıca Minecraft Pocket Edition 0.17.0.2 güncellemesinde oyuncular End şehirlerini karşılayabilir. Shulkerler burada yaşıyor. Dikkatinizi, oyuncuya bu çete ile yapılan bir atışın oyuncunun yerçekimini kaldırabileceği gerçeğine çekiyoruz, yani her vuruştan sonra oyuncu yukarı uçacak, daha sonra daha acı verecek.

Oyuncular ayrıca Endtra’da Elytra’yı bulabilirler. Bu öğe oyuncunun yukarı uçmasına izin verir, başka bir deyişle uçmayı mümkün kılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *