Zula Review: Free-To-Play Analogue Of CS:GO

Zula birinci şahıs nişancıdır. Oyun sırasında parlama noktalarını keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Bunlar arasında İstanbul, Kuzey Irak ve diğer yerler var. Zula’yı Windows’a indirebilirsiniz.

Grafikler 3/5

Görsel olarak, oyunun sıradışı ve çok güzel bir şeyleri yok. Her neyse, oyunun ortak tasarımı ve stili oldukça iyi görünüyor. Tüm haritalar Türk sokakları ve tozlu yerler tarafından almak için buraya tıklayın zula indir temsil edilmektedir. Karakter modelleri bazı Türk dizilerinden ağır kahramanlara benziyor. Bu Zula İncelemesinde bu oyunun CS: GO’ya benzediğini, ancak biraz daha ucuz olduğunu söylemek istiyoruz. Düşük grafik ayarları nedeniyle, oyun yüksek çalışma zamanı performansına sahiptir.

Oynanış 3/5

Bu atıcıda on altı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Her kahramanın kendi biyografisi ve becerileri vardır. Her şahsiyet ünlü aksiyon filmlerinden seçildi. Karakteri seçtikten sonra, sunulan kesirlerden birine katılmanız gerekir: Zula veya Gladio.

Oyun, yarısının sadece gerçek parayla alınabileceği çok sayıda silah sunuyor. Silahı sadece belirli bir süre için satın almak mümkündür (1 gün, 7 gün, 30 gün). Ekipmandaki her bir parça performans özelliklerinde belirli bir artış sağlar.

Ayrıca çeşitli modüller ile silahları özelleştirebilirsiniz. Bir alev tutucu, namlu, kedi bıçağı vb. Ayrıca, bir tüfek, bir muska, bir çıkartma veya kamuflaj iliştirerek bir silah süsleyebilirsiniz.

Silahların geliştirilmesi kaynak gerektirir. Bu durumda, demir, titanyum, krom ve kobold. Bu malzemelerin gerekli miktarını biriktirdikten sonra, silahın performans özelliklerini iyileştirmek mümkündür. Örneğin, toplam mühimmatı veya sahibinin hacmini artırabilirsiniz. Malzeme almak için sadece oynamanız gerekiyor ve savaşın sonunda her oyuncu az miktarda malzeme alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *